Strona główna » Gazownia Tomaszów Mazowiecki

Gazownia Tomaszów Mazowiecki

Podłączenie budynku do sieci gazowej

By zrealizować podłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać jednocześnie gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest z kolei zamontowanie licznika. Wszystkie formalności związane z tą sprawą można załatwić zarazem online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Jak wstrzymać dostawy paliwa gazowego do budynku?

W trakcie rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostawy paliwa gazowego. Zrobić to trzeba za pomocą odpowiedniego dokumentu, który należy złożyć do gazowni online, a także osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku faktur. Sporządzone faktury nie będą jedynie uwzględniały zużycia gazu ziemnego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw paliwa gazowego na prośbę odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Tomaszów Lubelski

Kontakt PSG Tomaszów Lubelski

22-600 Tomaszów Lubelski
ul. Zamojska 47
tel. 84 664 39 44

rejon-tomaszow-lubelski

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności