Strona główna » Gazownia Łuków

Gazownia Łuków

W jaki sposób niepoprawną pracę licznika gazu?

W przypadku, gdy gazomierz pracuje niewłaściwie, wszyscy odbiorcy gazu ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Druk skontrolowanie poprawności wskazań układu pomiarowego można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo samodzielnie w jednym z biur obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika gazu jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić cenę zrealizowanego badania.

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale też stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności