Strona główna » Gazownia Pogorzela

Gazownia Pogorzela

W jaki sposób sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale też stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Jak wskazać odczyt licznika?

Aby rozliczyć się z dostawy gazu, trzeba regularnie podawać aktualne wskazania gazomierza. Wykonać to można z kolei za pomocą dwóch różnych sposobów. Pierwszym sposobem na podanie stanu licznika gazu jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można też sprawdzić między innymi faktury za gaz i historię zużycia gazu ziemnego. Kolejna metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak wskazania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem rachunki na bazie danych szacunkowych.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności