Strona główna » Gazownia Raszków

Gazownia Raszków

W jaki sposób sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Jak drogie jest podłączenie budynku do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem podłączenia domu do sieci gazowej to plus minus 2 tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za podłączenie budynku do sieci gazowej są zawarte w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów przyłączenia sieci gazowej do budynku należy też doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności