Strona główna » Gazownia Kisielice

Gazownia Kisielice

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do budynku można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale także stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Jak można podać odczyt licznika gazu?

Żeby rozliczyć się ze sprzedaży gazu, należy regularnie podawać aktualne wskazania licznika. Zrobić to można natomiast za pomocą dwóch różnych metod. Pierwszym sposobem na wskazanie stanu gazomierza jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można również sprawdzić między innymi należności za gaz oraz historię zużycia gazu. Druga metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem faktury na podstawie informacji szacunkowych.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności