Strona główna » Gazownia Sieniawa

Gazownia Sieniawa

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do domu można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Ile trzeba zapłacić za podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem przyłączenia budynku do sieci gazowej to mniej więcej dwa tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość nie większą niż 15 metrów. Wszelkie koszty za podłączenie domu do sieci gazowej są zawarte w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów przyłączenia sieci gazowej do domu należy także doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności