Strona główna » Gazownia Augustów

Gazownia Augustów

Jak zgłosić nieprawidłową pracę licznika gazu?

Jeśli gazomierz pracuje niepoprawnie, wszyscy odbiorcy paliwa gazowego ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Druk sprawdzenie prawidłowości wskazań układu pomiarowego można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a też samodzielnie w jednym z placówek obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca gazomierza jest poprawna, osoba zlecająca musi jednak pokryć cenę zrealizowanego badania.

Jak można sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale też stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności