Strona główna » Gazownia Chełm

Gazownia Chełm

Przyłączenie domu do sieci gazowej

Żeby wykonać podłączenie do sieci gazowej, trzeba po pierwsze złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym krokiem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz zrealizowanie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać też gazownia po podpisaniu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem podłączenia budynku do sieci gazowej jest natomiast zamontowanie licznika. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można uregulować także online, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

Jak można wstrzymać dostawy gazu ziemnego do budynku?

W przypadku rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostarczanie gazu. Zrobić to należy za pomocą właściwego dokumentu, który trzeba złożyć do gazowni przez internet, a też osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku faktur. Wystawiane rachunki nie będą jedynie uwzględniały poboru gazu. Dodatkowo warto pamiętać, że wstrzymanie dostaw paliwa gazowego na prośbę odbiorcy jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Chełm

Kontakt PSG Chełm

22-100 Chełm
ul. Piwna 5
tel. 82 562 74 20
faks. 82 562 74 30

rejon-chelm

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności