Strona główna » Gazownia Cedynia

Gazownia Cedynia

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

W momencie realizowania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na zamontowanie w niej licznika jest zakupywana i zamontowywana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt zostanie odliczony od ceny wykonania przyłącza przez gazownie.

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale też stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności