Strona główna » Gazownia Modliborzyce

Gazownia Modliborzyce

Zakup szafki gazowej przystosowanej na licznik

W momencie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej gazomierza jest kupowana i montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena będzie odliczony od kosztu zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do budynku można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale także stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności