Strona główna » Gazownia Jasło

Gazownia Jasło

W jaki sposób niepoprawną pracę gazomierza?

Jeśli licznik gazu pracuje nieprawidłowo, każdy odbiorca gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Formularz sprawdzenie prawidłowości wskazań gazomierza można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast pokryć cenę przeprowadzonego badania.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

Każdy klient gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego badanie. W takiej sytuacji odbiorca musi osobiście wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania oraz opłacić je. Jeśli jednak jakość gazu jest nieodpowiednia, koszt badania opłacany jest przez gazownie oraz można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za brak dotrzymania zapisów podpisanej umowy.

Polska Spółka Gazownictwa Jasło

Kontakt PSG Jasło

38-200 Jasło
ul. Floriańska 112
tel. 13 443 22 62

rejon-jaslo

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności