Strona główna » Gazownia Oława

Gazownia Oława

Jak zgłosić niepoprawną pracę gazomierza?

Jeśli gazomierz pracuje niewłaściwie, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Druk sprawdzenie poprawności wskazań gazomierza można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo osobiście w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi jednak pokryć cenę przeprowadzonego badania.

W jaki sposób podać odczyt gazomierza?

Żeby rozliczyć się ze sprzedaży paliwa gazowego, trzeba regularnie podawać aktualne wskazania gazomierza. Wykonać to można natomiast z wykorzystaniem dwóch różnorodnych sposobów. Pierwszym sposobem na podanie stanu licznika gazu jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można również sprawdzić na przykład należności za gaz i historię zużycia gazu ziemnego. Druga metoda polega natomiast na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje natomiast wystawieniem rachunki na bazie informacji szacunkowych.

Polska Spółka Gazownictwa Oława

Kontakt PSG Oława

55-200 Oława
ul. Gazowa 4
tel. 71 313 23 61
faks 71 313 50 74

rejon-olawa

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności