Strona główna » Gazownia Rajgród

Gazownia Rajgród

Zakup szafki gazowej przystosowanej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

W momencie wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej licznika jest zakupywana i zamontowywana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności