Strona główna » Gazownia Włocławek

Gazownia Włocławek

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego

Podczas zmiany dostawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy paliwa gazowego powinno być złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim podpisanej. Takie formularze do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest w pełni darmowy.

Jak można zbadać jakość gazu?

Każdy klient gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takim przypadku odbiorca musi osobiście wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania oraz opłacić je. W sytuacji, kiedy jednak jakość paliwa gazowego jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za brak dotrzymania ustaleń podpisanej umowy.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Włocławek

Kontakt PSG Włocławek

87-800 Włocławek
ul. Toruńska 91 A
tel. 54 260 62 46
faks 54 260 62 41

polska spółka gazownictwa włocławek

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności