Strona główna » Gazownia Jawor

Gazownia Jawor

Jak można skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: podać stan licznika gazu, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są oddzielnie dla każdego terenu kraju, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu ziemnego można także załatwić stacjonarnie w jednym z biur obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można obliczyć szacowane zużycie paliwa gazowego?

Żeby obliczyć szacunkowe zużycie gazu, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu, który jest dostarczany do nieruchomości i sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one natomiast na bazie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności