Strona główna » Gazownia Krynki

Gazownia Krynki

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji regionu i najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje podłączenie domu do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem podłączenia budynku do sieci gazowej to plus minus 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za przyłączenie budynku do sieci gazowej są zawarte w podpisywanej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków przyłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów przyłączenia sieci gazowej do budynku trzeba dodatkowo doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności