Strona główna » Gazownia Piastów

Gazownia Piastów

Jak można skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można skorzystać z kilku dostępnych metod. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są odrębnie dla każdego regionu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Poza tym wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można również załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak wyliczyć szacowane zużycie gazu?

Żeby wyliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Trzeba wskazać w nim rodzaj gazu, który jest dostarczany do budynku oraz sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór paliwa gazowego w metrach sześciennych w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na podstawie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności