Strona główna » Gazownia Człopa

Gazownia Człopa

Jak sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem podłączenia domu do sieci gazowej to około 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszelkie koszty za przyłączenie domu do sieci gazowej są zawarte w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów podłączenia sieci gazowej do nieruchomości należy także doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności