Strona główna » Gazownia Szczytno

Gazownia Szczytno

Jak można skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych opcji. Jeden z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w prosty sposób: podać stan licznika gazu, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne metody kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do gazowni przydzielone są odrębnie dla każdego terenu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Poza tym wszelkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można też załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób wyliczyć szacowane zużycie paliwa gazowego?

By wyliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu, który jest dostarczany do domu i sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na podstawie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności