Strona główna » Gazownia Bartoszyce

Gazownia Bartoszyce

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych sposobów. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w bezproblemowy sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać rachunek za paliwo gazowe, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przydzielone są odrębnie dla każdego terenu Polski, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko oraz bez problemów. Oprócz tego wszystkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu ziemnego można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak wyliczyć szacowane zużycie gazu ziemnego?

By wyliczyć szacowane zużycie gazu, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Trzeba wskazać w nim rodzaj gazu, który jest doprowadzony do budynku i sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór paliwa gazowego w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one natomiast na podstawie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności