Strona główna » Gazownia Drawno

Gazownia Drawno

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje podłączenie domu do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej to plus minus 2 tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość nie większą niż 15 metrów. Wszelkie koszty za przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej są wskazywane w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów przyłączenia sieci gazowej do nieruchomości należy dodatkowo doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności