Strona główna » Gazownia Łaziska Górne

Gazownia Łaziska Górne

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak na przykład przed jego zakupem chcesz sprawdzić, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą odpowiedniego wniosku. Takie formularze do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a także osobiście w biurach obsługi klienta.

Jak obliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego?

Żeby wyliczyć szacowane zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do budynku oraz sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w metrach sześciennych w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności