Strona główna » Gazownia Mielec

Gazownia Mielec

Przyłączenie domu do sieci gazowej

Aby wykonać przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym krokiem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i stworzenie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać jednocześnie gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim etapem podłączenia domu do sieci gazowej jest z kolei zamontowanie licznika. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można uregulować również online, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

Jak wstrzymać dostawy gazu do budynku?

W przypadku rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostawy gazu ziemnego. Zrobić to należy za pomocą odpowiedniego wniosku, który należy złożyć do gazowni przez internet, a dodatkowo osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Wstrzymanie dostaw gazy nie oznacza natomiast braku rachunków. Wystawiane faktury nie będą jedynie uwzględniały poboru gazu. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu na wniosek odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Mielec

Kontakt PSG Mielec

39-300 Mielec
ul. Wojsławska 15
tel. 17 584 05 00
faks 17 584 05 06

rejon-mielec

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności