Strona główna » Gazownia Brzeg

Gazownia Brzeg

W jaki sposób niepoprawną pracę licznika?

W sytuacji, kiedy licznik pracuje niepoprawnie, każdy odbiorca gazu ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Formularz sprawdzenie poprawności wskazań licznika można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a też osobiście w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika gazu jest właściwa, osoba zlecająca musi jednak pokryć cenę zrealizowanego badania.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu

Wszyscy klienci gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ziemny ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takiej sytuacji odbiorca musi sam wybrać laboratorium do badania oraz opłacić je. W przypadku, gdy jednak jakość gazu ziemnego jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie oraz można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń zawartej umowy.

Kontakt PSG Brzeg

49-300 Brzeg
ul. Chocimska 2
tel./faks 77 411 23 17
tel. 77 416 96 89

rejon-brzeg

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności