Strona główna » Gazownia Zamość

Gazownia Zamość

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego

W trakcie zmiany dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego sprzedawcy oraz umowie z nim podpisanej. Tego rodzaju formularze do pobrania udostępnione są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego i zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

Jak wstrzymać dostawy gazu do domu?

W przypadku przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo zatrzymać dostarczanie gazu ziemnego. Wykonać to należy za pomocą właściwego druku, który można złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej placówek obsługi klienta. Wstrzymanie dostaw gazy nie oznacza jednak braku opłat. Sporządzone faktury nie będą jedynie uwzględniały zużycia gazu. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wstrzymanie dostaw paliwa gazowego na wniosek klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Zamość

22-400 Zamość
ul. Starowiejska 31
tel. 84 638 64 57

rejon-zamosc

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności