Strona główna » Gazownia Zamość » Gazy techniczne Zamość

Gazy techniczne Zamość

Czym jest gaz techniczny?

Gazy techniczne to gazy albo ich mieszaniny, które w ciekłym stanie skupienia oferowane są zazwyczaj w specjalnych zbiornikach. Stosowane są one do różnych procesów produkcyjnych w branży przemysłowej. Gazy techniczne stosowane są dodatkowo w medycynie, produkcji spożywczej, w trakcie eksperymentów naukowych. Większość z nas spotyka się z nimi prawie codziennie, nie będąc tego świadomym. Gazy techniczne oferowane są wobec tego przez wiele różnorodnych przedsiębiorstw w Polsce.

Jak odpowiednio transportować gazy techniczne?

Ogólnie rzecz biorąc transport gazów technicznych mogą przeprowadzać jedynie odpowiednie firmy, które stosują do tego odpowiednie samochody posiadające wentylację i gazoszczelną przegrodę, która odgradza fotel kierowcy od butli. Stosowany do użytku nieprofesjonalnego gaz techniczny może być natomiast transportowany z zastosowaniem aut osobowych. W takim przypadku trzeba jednak zadbać o to, aby butla z gazem: była przewożona w pozycji pionowej, zabezpieczona przed przewróceniem się w samochodzie, właściwie zamknięta, dlatego trzeba przed jej transportem skontrolować zawory. Dodatkowo nie wolno również transportować zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach..

Gazy techniczne Zamość. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1 GILGAZ Gazy Techniczne Jana Kilińskiego 84C, Zamość 600 795 800Pon – Pt: 8.00 do 16.00

Sobota 8.00 do 13.00

2 Jerzy Mazur MAZPOŻ Mokre 59, 22-400 Zamość 605-279-340Pon – Pt: 7.00 do 16.00

Sobota 8.00 do 14.00

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności