Strona główna » Gazownia Piotrków Trybunalski

Gazownia Piotrków Trybunalski

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W trakcie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z zastosowaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i starego dostawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest całkowicie nieodpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu ziemnego do budynku?

W trakcie przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo zatrzymać dostawy gazu ziemnego. Wykonać to należy za pomocą odpowiedniego wniosku, który można złożyć do gazowni przez internet, a także osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Zatrzymanie dostaw gazy nie oznacza natomiast braku faktur. Sporządzone rachunki nie będą wyłącznie zawierały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na prośbę klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Piotrków Trybunalski

97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Krakowskie Przedmieście 112
tel. 44 649 54 52
tel. 44 649 56 80
faks 44 649 54 52

rejon-piotrkow-trybunalski

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności