Strona główna » Gazownia Jastrowie

Gazownia Jastrowie

Gdzie można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie 17 głównych placówek w naszym kraju, w których można załatwić różne formalności związane ze sprzedażą i dystrybucją paliwa gazowego. Znajdują się one w największych miastach naszego kraju, w każdym z województw. Poza tym gazownia ma dodatkowo terenowe biura obsługi klientów. Dzięki temu, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale również osobiście wybierając się do jednego z jej punktów.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać rachunek za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne metody skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są odrębnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności