Strona główna » Gazownia Żuromin

Gazownia Żuromin

Jak można znaleźć placówki Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie 17 głównych filii w naszym kraju, w których można załatwić różne formalności związane ze sprzedażą oraz dystrybucją gazu. Znajdują się one w głównych miastach naszego kraju, w każdym z województw. Poza tym gazownia posiada również terenowe biura obsługi klientów. Za sprawą tego, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale również osobiście wybierając się do jednego z jej punktów.

Jak zgłosić niepoprawną pracę licznika?

W przypadku, gdy licznik pracuje niewłaściwie, wszyscy odbiorcy paliwa gazowego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Druk sprawdzenie prawidłowości wskazań licznika można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika gazu jest poprawna, osoba zlecająca musi jednak zapłacić cenę zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności