Strona główna » Gazownia Kamień Pomorski

Gazownia Kamień Pomorski

Jak można znaleźć placówki Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie siedemnaście głównych oddziałów w naszym kraju, w których można załatwić różne formalności związane ze sprzedażą oraz dystrybucją paliwa gazowego. Znajdują się one w największych miastach Polski, w każdym z województw. Oprócz tego gazownia ma także terenowe oddziały obsługi klientów. Dzięki temu, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale też osobiście wybierając się do jednego z jej oddziałów.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych metod. Jeden z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za paliwo gazowe, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Oprócz tego wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności