Strona główna » Gazownia Strzyżów

Gazownia Strzyżów

Jak można znaleźć placówki Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie 17 głównych placówek w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne formalności związane ze sprzedażą oraz dystrybucją gazu. Zlokalizowane są one w największych miastach Polski, w każdym z województw. Poza tym gazownia posiada także terenowe placówki obsługi klientów. Dzięki temu, formalności można załatwić w gazowni nie tylko online, ale także osobiście odwiedzając jeden z jej punktów.

W jaki sposób nieprawidłową pracę licznika gazu?

W przypadku, gdy gazomierz pracuje niepoprawnie, wszyscy odbiorcy gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Wniosek skontrolowanie prawidłowości wskazań gazomierza można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a też osobiście w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca licznika gazu jest właściwa, osoba zlecająca musi jednak pokryć cenę przeprowadzonego badania.

Kontakt PSG Strzyżów

38-100 Strzyżów
ul. Sienkiewicza 74
tel. 17 276 55 50
faks 17 276 55 58

rejon-strzyzow

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności