Strona główna » Gazownia Prabuty

Gazownia Prabuty

Gdzie można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie siedemnaście głównych filii w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne sprawy związane ze sprzedażą oraz dystrybucją gazu. Zlokalizowane są one w wojewódzkich miastach Polski, w każdym z województw. Oprócz tego gazownia ma również terenowe placówki obsługi klientów. Dzięki temu, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale też osobiście odwiedzając jeden z jej punktów.

Jak można skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych opcji. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w bezproblemowy sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Poza tym wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności