Strona główna » Gazownia Lwówek Śląski

Gazownia Lwówek Śląski

Gdzie można znaleźć placówki Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie siedemnaście głównych oddziałów w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne sprawy związane ze sprzedażą oraz dystrybucją gazu ziemnego. Zlokalizowane są one w wojewódzkich miastach naszego kraju, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia ma też terenowe oddziały obsługi klientów. Dzięki temu, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale dodatkowo osobiście odwiedzając jeden z jej punktów.

Jak skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych metod. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w bezproblemowy sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do gazowni przypisane są oddzielnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Poza tym wszelkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu ziemnego można też załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności