Strona główna » Gazownia Kołobrzeg

Gazownia Kołobrzeg

Podłączenie domu do sieci gazowej

Żeby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać jednocześnie gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można załatwić też online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Poinformowanie o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wprowadzone dane logowania są w pełni odpowiednie. Kiedy problem stale występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można przez internet na portalu tego przedsiębiorstwa. Kolejna opcja to natomiast wizyta w punkcie obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Kołobrzeg

Kontakt PSG Kołobrzeg

78-100 Kołobrzeg
ul. Koszalińska 30
tel. 94 353 04 61
faks 94 353 04 74

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności