Strona główna » Gazownia Kalisz

Gazownia Kalisz

Wymówienie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

Podczas zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim zawartej. Tego typu formularze do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego i zmiany sprzedawcy jest w pełni nieodpłatny.

W jaki sposób zbadać jakość paliwa gazowego?

Wszyscy klienci gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ziemny ma nieodpowiednią jakość zlecić jego badanie. W takiej sytuacji odbiorca musi samodzielnie wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania oraz zapłacić za nie. W przypadku, gdy jednak jakość gazu jest zbyt niska, koszt badania ponoszony jest przez gazownie oraz można ubiegać się od niej o odszkodowanie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Kalisz

62-800 Kalisz
ul. Majkowska 9
tel. 62 769 53 40
faks 62 769 53 50

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności