Strona główna » Gazownia Koło

Gazownia Koło

Jak można sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz skontrolować, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać za pomocą właściwego wniosku. Tego rodzaju druki do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich uzupełnieniu można je złożyć online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w punktach obsługi klienta.

Jak obliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego?

Żeby wyliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Trzeba podać w nim rodzaj gazu, który jest dostarczany do domu i sumę mocy urządzeń gazowych wyrażoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one natomiast na podstawie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności