Strona główna » Gazownia Działdowo

Gazownia Działdowo

Jak sprawdzić możliwość podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem domu, jednak na przykład przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego typu wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich uzupełnieniu można je złożyć online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Jak obliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego?

Żeby obliczyć szacowane zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Trzeba wskazać w nim rodzaj paliwa gazowego, który jest dostarczany do domu oraz sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one natomiast na bazie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Polska Spółka Gazownictwa Działdowo

Kontakt PSG Działdowo

13-200 Działdowo
ul. Hallera 32
tel. 23 697 27 44
faks 23 697 47 37

rejon dzialdowo

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności