Strona główna » Gazownia Orzesze

Gazownia Orzesze

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie domu do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on być przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać za pomocą właściwego dokumentu. Takie wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w punktach obsługi klienta.

W jaki sposób obliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego?

By obliczyć orientacyjne zużycie gazu, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Trzeba wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do domu i sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one natomiast na podstawie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności