Strona główna » Gazownia Świebodzin

Gazownia Świebodzin

Jak sprawdzić możliwość przyłączenie domu do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak na przykład przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego druku. Tego rodzaju dokumenty do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w placówkach obsługi klienta.

W jaki sposób wyliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego?

Aby wyliczyć szacunkowe zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu, który jest doprowadzony do nieruchomości oraz sumę mocy sprzętów gazowych określoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór paliwa gazowego w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one natomiast na bazie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności