Strona główna » Gazownia Inowrocław

Gazownia Inowrocław

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

Przy zmianie sprzedawcy gazu i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy gazu trzeba złożone z wykorzystaniem właściwego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego typu dokumenty do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu i zmiany dostawcy jest całkiem bezpłatny.

Jak można wstrzymać dostawy gazu ziemnego do nieruchomości?

W trakcie remontu instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostawy gazu. Wykonać to należy za pomocą właściwego wniosku, który trzeba złożyć do gazowni przez internet, a też osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku opłat. Wystawiane faktury nie będą wyłącznie posiadały poboru gazu ziemnego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu ziemnego na prośbę klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Inowrocław

Kontakt PSG Inowrocław

88-100 Inowrocław
ul. Wawrzyniaka 39
tel. 52 356 58 21, 52 356 58 30
faks 52 356 58 22

polska spółka gazownictwa inowrocław

 

Placówka oddziału głównego PSG w Inowrocławiu:

Polska Spółka Gazownictwa Mogilno

Kontakt PSG Mogilno

88-300 Mogilno
ul. Niezłomnych 1A
tel. 52 356 58 84

 polska spółka gazownictwa mogilno

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności