Strona główna » Gazownia Sława

Gazownia Sława

Co zrobić, gdy eBOK gazowni nie działa?

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Kiedy problem nadal występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na stronie tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to natomiast wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego

Gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa podłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa, nazywani też jako odbiorcy mają prawo zmienić dostawcę gazu. W takim przypadku nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sama procedura zmiany sprzedawcy trwa około dwadzieścia jeden dni. Zmiana sprzedawcy gazu wymaga złożenia do OSD właściwego druku PZD (zgłoszenia zmiany dostawcy gazu) na przykład w biurze obsługi klienta gazowani, który jest później rozpatrywany przez nią. Wzór dokumentu dostępny jest z kolei na stronie Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności