Strona główna » Gazownia Chorzów

Gazownia Chorzów

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy oraz umowie z nim podpisanej. Takie wnioski do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego i zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

W jaki sposób zbadać jakość gazu ziemnego?

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma niewłaściwą jakość zlecić jego zbadanie. W takiej sytuacji odbiorca musi sam wybrać laboratorium do badania i zapłacić za nie. Jeśli jednak jakość gazu ziemnego jest zbyt niska, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Gazy techniczne Chorzów

Butle gazowe Chorzów

Gaz płynny Chorzów

LPG Chorzów

Dostawcy gazu Chorzów

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności