Strona główna » Gazownia Jedwabne

Gazownia Jedwabne

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

W momencie wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej licznika jest kupowana i montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi jedynie przygotować właściwe miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takim przypadku jej cena zostanie odliczony od kosztu zrealizowania podłączenia przez gazownie.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale także stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności