Strona główna » Gazownia Przedecz

Gazownia Przedecz

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

Podczas realizowania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest kupowana i zamontowywana przez PSG. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania podłączenia przez gazownie.

Jak można sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do domu można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale również stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności