Strona główna » Gazownia Mordy

Gazownia Mordy

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W trakcie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest kupowana i montowana przez gazownie. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od ceny wykonania przyłącza przez gazownie.

Jak sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności