Strona główna » Gazownia Słupsk

Gazownia Słupsk

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego

Podczas zmiany dostawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu oraz zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

W jaki sposób zbadać jakość gazu?

Wszyscy klienci gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ziemny ma nieodpowiednią jakość zlecić jego badanie. W takim przypadku odbiorca musi osobiście wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania i opłacić je. W sytuacji, kiedy jednak jakość gazu jest zbyt niska, koszt badania opłacany jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o odszkodowanie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności