Strona główna » Gazownia Przeworsk

Gazownia Przeworsk

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale również stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Dowiedz się jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Domy oraz firmy przyłączone do sieci dystrybucyjnej gazowni, nazywani też jako odbiorcy mają możliwość zmienić dostawcę gazu ziemnego. W takiej sytuacji nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sama procedura zmiany dostawcy zajmuje mniej więcej 21 dni. Zmienienie dostawcy gazu ziemnego wymaga złożenia do OSD właściwego wniosku PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) na przykład w punkcie gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór dokumentu można znaleźć jest natomiast na stronie gazowni.

Kontakt PSG Przeworsk

37-200 Przeworsk
ul. Słowackiego 19,
tel. 16 648 72 74
tel. 16 648 91 79

rejon-przewosk

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności