Strona główna » Blog » Gaz dla domu » Gaz płynny w Gaspol
Gaz dla domu

Gaz płynny w Gaspol

taryfa gazu ziemnego w

Chcielibyśmy jeszcze nawiązać do tekstu o cenach gazu w Polsce. Korzystając z porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy natknęliśmy się na ofertę firmy Gaspol. Chcielibyśmy napisać co nieco o tej spółce, bowiem oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych wydaje się być bardzo atrakcyjna. Gaz płynny w Gaspol zasługuje na kilka słów więcej

Gaspol – energia elektryczna i gaz ziemny

Historia Gaspolu sięga początku przemian ustrojowych w Polsce kiedy to przedstawiciele ówczesnego Przedsiębiorstwa Gazyfikacji Bezprzewodowej wraz z holenderską firmą SHV (Steenkolen Handels-Vereeniging) z siedzibą w Utrechcie założyli spółkę GASPOL. Organizm nowej firmy w 50 proc. stworzyło 7 firm należących do Skarbu Państwa i gmin, resztę kapitału wniosło SHV.
SHV, istniejąca od 1896 r., stawała się w tym czasie światowym liderem w sprzedaży gazu płynnego. Otwierała przed GASPOLEM wiele możliwości, m.in. związanych z wdrożeniem standardów jakości i bezpieczeństwa produktów, obsługi klienta i ochrony środowiska naturalnego. Dzisiaj Gaspol to jeden z lider runku energii elektrycznej i gazu. Gaspol jak sama nazwa wskazuje kojarzony jest mocno z gazem. Firma posiada dwa nowoczesne terminale przeładunkowe siedem rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG i LNG. Terminal morski w Gdańsku i kolejowy w Małaszewiczach zapewniają elastyczność w wyborze dostawców i możliwość sprowadzania gazu o wyższym wskaźniku czystości. Do tego dochodzi znakomicie rozbudowana przez ponad 25 lat sieć dilerów oraz dystrybutorów. Dzisiaj Gaspol to ponad dwadzieścia tysięcy punktów sprzedaży na terenie kraju.

Gaz płynny w Gaspol – program sąsiad

Gaspol od kilku miesięcy posiada specjalną promocję skierowaną do osób indywidualnych – Program Sąsiad. Otóż, każda osoba, która poleci swojego znajomego i nakłoni go do podpisania umowy na dostarczanie gazu z Gaspolem otrzyma 500 zł bonu na zakup energii. Sąsiad również na tym skorzysta – 100 zł rabatu na rachunki za gaz. Naszym zdaniem to całkiem uczciwa i atrakcyjna oferta.

Firma Gaspol dysponuje rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad dwudziestoma tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Ponad 25-letnie doświadczenie w obrocie gazem płynnym przekłada się na doskonałą znajomość dostawców i źródeł pochodzenia gazu. Zdobytą wiedzę weryfikujemy dodatkowymi badaniami ilościowymi i jakościowymi. W dyspozycji jest także własne laboratorium w Małaszewiczach, w którym badamy jakość gazu przed rozpoczęciem jego dystrybucji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności