Strona główna » Blog » Gaz dla domu » Promocja dla firm i gospodarstw domowych
Gaz dla domu Gaz dla firmy

Promocja dla firm i gospodarstw domowych

Strona, którą Państwo widzicie to swoista skarbnica wiedzy na temat Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownicwa i oferty tego energetycznego giganta. Na sam początek chcielibyśmy zaznajomić Państwa, z tym co PGNiG  ma do zaoferowania zarówno dla klientów indywidualnych i grupowych. Promocja dla firm i gospodarstw domowych dotyczyć będzie więc praktycznie każdego rodzaju odbiorcę.

PGNiG – gaz i energia elektryczna dla firm

Jeśli prowadzimy przedsiębiorstwo to doskonale wiemy, jak ważne jest zoptymalizowanie rachunków za gaz i prąd. Prawdopodobnie większość z was ma już ofertę w PGNiG bowiem firma ta ma w ręku większość firm i odbiorców indywidualnych. Jednak nawet pomimo współpracy z tą firmą warto zapoznać się z całą ofertą. Bardzo często przy renegocjacji standardowej oferty udaje się wywalczyć zniżki bądź upusty. Jeszcze większe promocje otrzymamy gdy korzystamy z zarówno z gazu jak i prądu. Jeśli więc mamy tylko jedno z tych dóbr zapytajmy doradcę o możliwość połączenia dostaw. Wówczas upusty mogą być jeszcze bardziej korzystne dla naszego przedsiębiorstwa. Zaznaczyć przy tym trzeba że PGNiG bardzo równo traktuje zarówno ogromne korporacje, jak i małe nawet jedno osobowe przedsiębiorstwa.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w polskich domach

Jak widać mówimy nie tylko o promocji dla firm. Gospodarstwa domowe również mogą liczyć na ciekawe oferty. Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej i gazu każdy z nas może od tak zmienić sprzedawcę tych jakże ważnych mediów. PGNiG musiała więc mocno zmienić swoją ofertę, tak aby ciągle być konkurencyjnym i zachować dominującą pozycję na rynku. Pierwszym krokiem jaki powinniśmy zrobić to zadzwonić na infolinię PGNiG. To pozwoli nam się zorientować, czy możemy liczyć na promocję na tańszy gaz i prąd do naszego mieszkania bądź domu. Dopiero potem powinniśmy zaprosić w nasze progi przedstawiciela Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, który przedstawi nam rozwiązania jakie można wprowadzić do naszego domostwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności