Strona główna » Blog » Gaz dla firmy » Gaz płynny do ogrzewania firmy
Gaz dla firmy

Gaz płynny do ogrzewania firmy

Gaz płynny do ogrzewania firmy to coraz częściej stosowane rozwiązanie pozwalające w sposób wygodny, na utrzymywanie wymaganej temperatury w biurze lub na magazynie. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie, o tym w tekście poniżej:

Jakie zalety ma gaz płynny do ogrzewania firmy?

Zarządzający firmami, decydują się na instalację gazu płynnego przede wszystkim z konieczności. Konieczności wynikającej z braku dostępu do sieci dystrybucyjnej gazu ziemnego. Jednocześnie osoby takie chcą zachować komfort związany z ogrzewaniem pomieszczeń przez gaz. Co daje nam skorzystanie z takiej możliwości. Przecież ogrzewanie paliwem stałym jest tańsze.

Z ostatnim zdaniem, trudno się nie zgodzić w przypadku domków jednorodzinnych ogrzewanych gazem płynnym. Dla firm sprawa kosztów ogrzewania paliwem stały wygląda zupełnie inaczej, a to ze względu na konieczność ponoszenia kosztów związanych z obsługą pieca. Dla firm, pracujących na więcej niż jedną zmianę lub nawet tych pracujących w trybie 8 godzinnym konieczne jest utrzymywanie określonej temperatury, nie tylko w czasie kiedy pracownicy są w biurze, czy na magazynie, warto zadbać o dodatnie temperatury także w nocy.

Konieczne wtedy jest zatrudnienie nowego pracownika, albo zlecenie obsługi pieca przez pracowników, którzy powinni robić inne rzeczy w trakcie swojej pracy, a co za tym idzie generowanie dodatkowych kosztów.

W przypadku gazu płynnego nie ponosimy tego rodzaju kosztów. Dodatkowo o wiele łatwiej jest nam dbać o temperaturę w trakcie nocy, czy dnia na określonym poziomie. Taki komfort daje ogrzewanie gazem płynnym.

Jeśli latem nie korzystamy z paliwa gazowego, a cała instalacja jest własnością firmy, to przede wszystkim nie ponosimy kosztów stałych związanych z posiadaniem przyłącza gazowego.

Gaz płynny do ogrzewania firmy coraz bardziej popularny

Dlaczego gaz płynny do ogrzewania firmy jest coraz bardziej popularny. Z jednej strony duża część inwestorów wybiera na lokalizację swoich magazynów czy hal, strefy gdzie można tanio kupić działkę, a poza energię elektryczną nie ma tam doprowadzonej sieci dystrybucyjnej. Z drugiej strony kalkulując koszty utrzymania innego źródła ogrzewania gaz płynny w przypadku firm jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności